2018 – poznaj trendy w modzie

Uwielbiasz modę? Zapoznaj się z trendami, które będą obowiązywały w roku 2018.

1. Święcąca ekstrawagancja

Ciężko ją sobie uzmysłowić w mieście, ale na pewno zawładnie weselami jak też salonami. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, jakie kochają przyciągać uwagę oraz chcą zachować niebanalny styl. Będziemy mogli kupić całe brokatowe stylizacje – spódnice, żakiety oraz inne elementy garderoby wyśmienite na imprezę, a także akcesoria, które można będzie ubrać przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend na salonach, na który skuszą się damy, które nie boją się wyróżniać jak też lubią eksperymentować.

3. Rękawy w stylu lat 80

Stara moda powraca co sezon. W 2018 wrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te odróżniają się nadmierną wielkością.

4. Odzież w stylu sportowym

Odzież w stylu sportowym nie będzie się ograniczać wyłącznie do ćwiczeń. Na ulicach natkniemy się na mnóstwo kobiet w sportowych stylizacjach, które połączone będą niejednokrotnie z eleganckimi dodatkami. Szpilki do spodni dresowych? Tak, to też trend na nadchodzącą 2018! Dresy przestaną być standardowymi dresami, w jakich ćwiczymy albo przesiadujemy na kanapie.

5. W stylu rajdowcy

Moda będzie również wzorowana na kierowcach rajdowych a także motocyklowych. Będzie to styl na pewno zmimny.

6. Czerwień

Odważne i lakierowane ubrania w kolorze wyraźnej czerwieni staną się hitem roku 2018.

7. Plasikowa moda

Ubrania z plastiku? Prześwitujące spódnice z plastiku, bluzki a także inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyle

Jednym z modniejszych motywów sezonu będą wielobarwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, jednak będzie prezentował się trochę inaczej aniżeli dotychczas. Będzie wyglądał jak połącznie 2 modeli okryć wierzchnich.

10. Motywy i kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne odcienie zastąpią pastele, jakie królują od paru lat.

11. Motywy kwiatowe

Ukochany wiosenny motyw wielu kobiet, czyli kwiaty w dalszym ciągu pozostanie na topie. Eteryczne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły wielką popularnością.

12. Krata

Oprócz kwiatów ogromną popularnością będzie się także cieszyła krata. Nie jedynie bluzki, ale także spódnice oraz bluzy.

Może Ci się również spodoba