Cienkie i zniszczone włosy

Cienkie włosy to Twój kłopot?

Regularne farbowanie, codzienne suszenie jak również modelowanie włosów spowodowało, że zrobiły się cienkie oraz pozbawione blasku? Poznaj kilka sposobów na to, w jaki sposób skutecznie je naprawić. Dzięki radom przez nas dodanym Twoje włosy znowu mogą być piękne a także lśniące.

Odwiedziny lekarza:

Pierwsza propozycja to wizyta u lekarza, który powinien zlecić badania, by sprawdzić czy nie mamy niedoboru witamin a także minerałów, które odpowiadają za zdrowy wzrost włosa jak także jego odpowiednią strukturę. Po przestudiowaniu rezultatów oraz przyjrzeniu się naszym włosom a także skórze głowy lekarz powinien zalecić odpowiednią według niego kurację. Zwykle kuracja składa się z suplementu diety jak również właściwych preparatów do pielęgnacji, czyli w szczególności szamponu nie posiadającego parabenów a także odżywki.

Regeneracja włosów domowymi sposobami:

Również w domu masz możliwość na własną rękę spróbować zregenerować swoje włosy. W aptekach można kupić wiele suplementów, jakie posiadają ciekawy skład. Najpopularniejsze są te, które zawierają sporą dawkę skrzypu jak także biotyny. Trzeba jednak pamiętać, że tabletki, które pomogły Twojej przyjaciółce nie muszą pomóc Twoim włosom. Skuteczna regeneracja może się wiązać z przetestowaniem kilku preparatów. Oprócz wewnętrznego odżywienia włosów warto o nie także zatroszczyć się od zewnątrz dzięki szamponom a także odżywkom. Najlepiej się sprawdzą te z apteki. Należy też rozważyć wcierki do włosów. Sporą popularnością cieszy się wcierak z kozieradki, która na nieszczęście nie posiada ładnego zapachu, mimo wszystko może dać dobre wyniki.

Może Ci się również spodoba