Co to właściwie jest AddWash?

Samsung jest jednym z najpopularniejszych producentów wyposażenia AGD oraz RTV na świecie. Na każdym kroku możemy zetknąć się z ich sprzętem, który bardzo często upraszcza nam codzienne czynności. Tym razem Samsung zadecydował wyjść naprzeciw skletorykom. Dołożył do swyk pralek funkcję Addwash, jaka do dzisiaj nie była znana.

Czym jest funkcja Addwash

Pranie nie kojarzy się z najwdzięczniejszą rzeczą. Wpierw powinno się dokonać podziału na materiał, następnie odcienie. Najczęściej również dzielimy brudy, na te które pierzemy w wysokiej jak też niższej temperaturze. Często nie pamiętamy o dorzuceniu paru ciuchów znajdujących się w innym miejscu. Dotąd nie mieliśmy możliwości, żeby wstrzymać pranie żeby naprawić popełniony błąd. Samsung był świadom tego rodzaju zajść dlatego też zdecydował się im zaradzić. Nowa funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dorzucanie ubrań poczas działania, jednak niesie ze sobą szereg modyfikacji. Samsung w pralkach z powyższą funkcją, pozwala też na nadzorowanie całego procesu przy użyciu telefonu. Nawet będąc poza mieszkaniem, możemy się dowiedzieć na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą funkcją, posiadają też technologię, jaka poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona także na nabór mocy podczas prania, stosownie go minimalizując.

Czy warto wybrać Samsunga z Addwash

Kiedy będziesz chciał dorzucić dodatkowe rzeczy do prania, będziesz miał możliwość to zrobić od ręki. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu jak też kasy. Nigdy więcej nie będziesz musiał niszczyć nerwów po uruchomieniu pralki, w momencie kiedy odnajdziesz zagubione rzeczy. Obecnie wystarczy tylko je dorzucić do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego typu pralek są niespodziewanie korzystne. Innowacyjna funkcja pralek Samsung zdecydowanie usprawnia planowanie jak również wykonanie prania. Korzystnie jest skorzystać z tego rodzaju technologii.

Może Ci się również spodoba