Czarny olejek do pielęgnacji włosów

Czarny olejek rycynowy – co to właściwie jest oraz czym się odróżnia od normalnego olejku rycynowego, który kupimy w każdej aptece? Czy jego parametry są na tyle korzystniejsze, iż jest sens właśnie w niego inwestować?

Olejek rycynowy posiada bardzo dużo zastosowań w pielęgnacji. W pierwszej kolejności wykorzystywany jest do wzmacniania oraz kosmetyki włosów. Oprócz tego często jest również wykorzystywany między innymi do twarzy czy rzęs.

Co w takim przypadku odróżnia jamajski olejek rycynowy i czemu kupić olej Tropic Isle Living?

Po pierwsze na korzyść jamajskiego oleju rycynowego przemawia technika jego produkcji. Jest on mniej groźny dla nas i nie zatyka porów, co ma wielkie znaczenie przy pielęgnacji włosów jak też twarzy. Po drugie jest to produkt w zupełności ekologicny. Po trzecie można go używać do każdego rodzaju włosów.

W jaki sposób używać czarny olej rycynowy na włosy?

Najpierw należy nie zapomnieć o systematyczności bowiem bez tego możemy nie wypracować oczekiwanych rezultatów lub będziemy potrzebowali na to odrobinę więcej czasu. W sieci można znaleźć wiele pomysłów uzytkowania tego typu produktów. Naszym zdaniem najlepsze jest używanie czarnego olejku rycynowego na włosy 2 razy w tygodniu na noc. Rano po przebudzeniu trzeba precyzyjnie zmyć produkt. Olej powino się nałożyć zarówno na skórę głowy, jak także na same włosy.

Olej rycynowy na rzęsy oraz brwi

Olejek ten idealnie sprawdza się również w przypadku brwi i rzęs. W przypadku rzęs powinno się uważać by produkt nie przedostał się do oczu! Na rzęsy olej najlepiej nakładać czystą szczoteczką od tuszu. Stosować dwa-trzy razy w tygodniu, by po 2-3 tygodniach zobaczyć zadowalające efekty. Jeżeli chodzi o brwi to systematyczność użykowania jest podobna. najkorzystniej nałożyć patyczkiem do uszu i później dokładnie rozprowadzić niewielką szczoteczką. O poranku zmyć.

Więcej o zastosowaniu olejku z jamajki znajdziesz na http://rycynowy.pl/kosmetyczne-abc/jamajski-czarny-olej-rycynowy-ratunek-dla-wlosow/

Zapraszamy także na https://pl.wikipedia.org/wiki/Olej_rycynowy

Może Ci się również spodoba