Czemu mamy cellulit?

Jeżeli na skórze ud, bioder, pośladków albo brzucha obserwujesz pewne nierówności oraz grudki, niestety oznacza to, iż także Ciebie dotknął kłopot cellulitu. Marchewkowa skórka może wystąpić się u nas, niezależnie od naszego wieku, lub prowadzonego trybu życia. Według fachowców, ta dolegliwość tyczy większości dojrzałych pań, jednakże potrafi też pojawić się u młodych dziewcząt. Wpływa na to stan estrogenu. Jego wahania są największe w momencie dojrzewania bądź w czasie brzemienności. Również korzystanie z terapii hormonalnych może zaburzyć stan owego hormonu. Efektem będzie pojawienie się pomarańczowej skórki.

W jaki sposón się pozbyć cellulitu

Niefortunnie, nie powstała jeszcze wspaniała kuracja lub metoda, która by pomogła całkowicie się pozbyć tego kłopotu. Cellulit wyjątkowo często jest zdeterminowany od naszych uwarunkowań genetycznych. Są natomiast zabiegi, dzięki jakim potrafimy zminimalizować jego powstawanie. Wymaga to od nas cykliczności dodatkowo silnej woli. W szczególności prawidłowa dieta, a jeszcze ćwiczenia pomogą nam osiągnąć wymarzone rezultaty. Z tym, że efekty będziemy potrafiły zarejestrować dopiero po pewnym czasie. Wiele pań decyduje się dodatkowo na korzystanie ze profesjonalnych farmaceutyków, albo kosmetyków. Trzeba jednakże i tutaj uważać, bo nie każda spośród nas może je brać. Głównie ze względu na występowanie w nich jodu, damy chorujące na choroby tarczycy powinny być bardzo rozsądne.

Zwalcz cellulit

Dużo niewiast ażeby pozbyć się pomarańczowej skóry, decyduje się na poddanie zabiegom świadczonym przez gabinety medycyny estetycznej. Już po kilku sesjach, nasza skóra odzyska swój naturalny stan. Celem takich zabiegów, jest przede wszystkim poprawienie krążenia w skórze oraz usunięcie obrzęków. Jednym z najczęściej wybieranych jest zabieg Vela Shape. Polega on na miejscowym ogrzewaniu ciałka. Wysoka temperatura rozbija i niszczy komórki tłuszczowe. Już po jednym zabiegu można stwierdzić efekty. Skóra ulega ujędrnieniu, wyrównaniu, i odzyskuje swój właściwy stan. Dla zdobycia korzystniejszych wyników zaleca się wznowienie zabiegu cztery razy.

Może Ci się również spodoba