Jak efektywnie pozbyć się kilogramów?

Mnóstwo kobiet nie jest dumnych ze swojego wizerunku zewnętrznego. Jedną spośród powszechnie podawanych wad jest forma. Poszukujesz sposobu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Zebraliśmy dla Ciebie parę uwag.

Czy dieta to jedyne rozwiązanie?

Jeżeli myślimy o przygotowywaniu figury, najczęściej stawiamy na dietę i treningi. Co zrobić w sytuacji jak nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się albo nie potrafimy ukształtować poszczególnej partii ciała? Postaw na efektywne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej albo leczenie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

Exillis BTL to pierwsze dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na zastosowanie fal ultradźwiękowych oraz kontrolowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Exillis w Krakowie pozwala na redukcję tkanki lipidowej, modelowanie linii, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, iż Exillis to sposób bezinwazyjny oraz bezpieczny. Stanowi świetną alternatywę dla inwazyjnych procedur liposukcji i lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

skuteczne odchudzanie

Problemem naszych pacjentek jest szczególnie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona własną jędrność, a produkcja kolagenu jest zahamowana. Endermologia w Krakowie pomaga efektywnie usuwać cellulit i ujędrniać niektóre obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie wspomaga odchudzanie, a ponadto pozwala na ujędrnienie skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Warto zaznaczyć, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niesłychanie komfortowe. Nie zajmują więcej niż cztery kwadranse. Pozwalają na natychmiastowe nasycanie się trwałymi efektami.

Zapisz

Może Ci się również spodoba