Który zabieg kosmetyczny jest godny uwagi?

Nasza skóra po sezonie zimowym wymaga należytej regeneracji. Można o nią zadbać tylko w domu albo zdecydować się na profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miasto, w jakim odnajdziemy sporo gabinetów urodowych z bogatą listą zabiegów. Oto opis paru z nich!

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najmniej złożonych zabiegówjakie wybieramy. Obecnie używane metody są mało inwazyjne oraz nieomal niebolesne, wykonywane za pomocą specjalnego pistoletu. Szczególnie ważna jest odpowiednia pielęgnacja po przekłuciu uszu. Kolczyki, jakie zostały założone podczas procesu przekłuwania uszu trzeba nie wyjmość, aż do momentu kompletnego zagojenia. Istotne jest również pilnowanie, aby świeżo przekłute uszy miały jak najmniejszy kontakt z zarazkami. Przekłuwanie uszu to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, które mają za zadanie złuszczenie martwego naskórka. Salony kosmetyczne proponują szeroki wybór tego typu zabiegów. Wśród nich należy wyodrębnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne, peelingi mieszane. Tego typu peelingi powinniśmy, również podzielić ze względu na dogłębność działania. Odróżniamu tutaj peelingi powierzchniowe, średnio głębokie a także głębokie. W celu wyboru odpowiedniego zabiegu trzeba skonsultować się z lekarzem dermatologiem bądź też kosmetyczką, by dobrali peeling dopasowany do stanu a także typy skory. Istotne, żeby peelingi przeprowadzane były przez profesjonalistów.

TriLipo Maximus

Chciałabyś zagęścić swoją skórę? Obowiązkowo dowiedz się więcej o zabiegu maximus. Kraków to miejsce, gdzie znajdziemy bardzo dużo gabinetów, które wykorzystują tę technologię. Dzięki zabiegowi Maximus stymulujemy skórę do naturalnej produkcji kolagenu, który ma wielki wpływ na kondycję naszej cery. Zaletą Exilis jest fakt, że jest on bezbolesny oraz stosunkowo krótki. Podobnie jak w przypadku dużej części zabiegów kosmetycznych, polecane jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu.

Intraceuticals

Kuracja tlenowa dzięki, której Twoja cera odzyska dawny blask. Dogłębne nawilżenie to coś, czego potrzebujedopomina się Twoja twarz? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla osiągnięcia lepszego rezultatu rekomendujemy skorzystanie z 5 zabiegów. Znacząca jest też właściwa codzienna pielęgnacja skóry. Pierwsze efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu.

Może Ci się również spodoba