Laser – skuteczna metoda walki z owłosieniem

Jednym z najpowszechniejszych zabiegów laseroterapii od lat pozostaje depilacja laserowa. Usługa ta powinna być prowadzona w sezonie zimowo-jesiennym, dlatego teraz pragniemy uzupełnić ten problem powtórnie. Dowiedz się więcej na temat tego zabiegu.

Dla kogo jest laserowe usuwanie owłosienia?

Depilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wybranej części ciała. Z opisywanych sposobów równie często korzystają kobiety oraz mężczyźni. Wiek lub płeć nie powinny mieć tutaj znaczenia. Często wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest uzleżniona od wybranego miejsca. Duże fragmenty ciała można podzielić na części. Często pacjenci wybierają wyłącznie depilację łydek albo ud. Parametry sprzętu wybierane przez eksperta są zależne od właściwości karnacji, a także owłosienia pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku bardzo grubych, gęstych włosków. Cienkie i jasne włosy również można poddać zabiegowi, wymagają one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden entuzjastycznie wybierany sposobów przez mężczyzn to właśnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę popularnych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które cechują się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu i kompleksowym podejściem do klienta. Na depilację laserową decydują się mężczyźni uprawiający różne dyscypliny sportowe, ceniący sobie wygodę i dbający o własny wizerunek.

Efektywna depilacja laserowa w Vesunie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności respektowany na całym świecie.

Może Ci się również spodoba