Odmień swoje wnętrze nietypowym sufitem!

Aranżowanie mieszkania może przysporzyć mnóstwo kłopotów. Jednym z nich może być selekcja pasującego sufitu. Mimo, iż dla mnóstwa ludzi wybór w tej kwestii wydaje się być niewielki, mamy sporo możliwości. Coraz większą popularność zdobywają sufity napinane, które zapewniają niemało możliwości aranżacyjnych. Dzisiaj pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak również sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te wyśmienicie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu zarówno w domu, jak też dyskotekach oraz urzędach. Nadają pomieszczeniom niezwykłej elegancji. Sufity lustrzane mamy możliwość zaaranżować w różnych kolorach – od perłowego po czarny. Odznaczają się lekką strukturą, przez co są nieskomplikowane w montażu. Podstawową korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie pokoi, w których zostały zastosowane.

Sufit niebo

Jednobarwny sufit nie ziszcza Twoich pragnień? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki specjalnej technologii zwyczajny biały sufit można zmienić w niepowtarzalną ozdobę wnętrza, która jednocześnie może spełniać funkcję źródła światła. Powłoka napinana, jaka odzwierciedla niebo może zostać dodatkowo rozświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem dokonuje się bezprzewodowo, co jest sporym udogodnieniem. Sposobność zmiany barwy światła i uregulowania jego nasilenia sprawi, że otrzymasz w wnętrzu niesamowity klimat! Możesz także uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowatorskim światłowodom. Sufit niebo będzie pasował nie tylko do sypialni, ale jest również wyśmienitym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego a także klubu.

Sufit akustyczny

Złości Cię nadmierny hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wyciszyć pokój. Ten typ sufitu daje możliwość, też pozbyć się efektu echa, jaki niejednokrotnie przeszkadza w przestrzeniach o sporym metrażu. Sufit ten może być również znakomitym elementem dekoracyjnym.  Dowiedz się więcej o sufitach akustycznych – http://blog.dpsceilings.com/technologia/sufity-akustyczne-idealne-rozwiazanie-do-klubow/

Może Ci się również spodoba