Zdecydowałem się ogolić plecy

Dzisiaj troszkę bardziej osobisty wpis, w treści którego podzielę się z Tobą moim przeżyciem z ostatniego czasu, które wywołuje ogólnie wiele adrenaliny a także skrępowania. Po kilku miesiącach dyskusji z moją żoną podjąłem decyzję, żeby wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej dla facetów, żeby wydepilować swoje plecy.

Pewnie myślisz sobie, że prawdopodobnie uderzyłem się w czaszkę. Fakt jest jednak taki, że włosy na mych plecach to coś niespotykanego. Gąszcz to niewiele powiedziane, ja mówiąc wprost wyglądałem jak goryl. A że mojej dziewczynie nie przypadało to do gustu, to była skłonna przekonywać mnie do depilacji pleców w skrajnych przypadkach kilka razy w trakcie dnia. Koniec końców byłem zmuszony się ugiąć i rozpocząć poszukiwania punktu, w którym miałbym sposobność zamówić taki zabieg depilacyjny.

Od początku zdawałem sobie sprawę jak ciężko odszukać będzie klinikę oferującą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Ofert w necie jest wiele, lecz prawda jest taka, że znaczna partia z nich nie generuje ufności. W pierwszej kolejności przez to, że analizując strony www tego gatunku klinik trudno znaleźć na nich na opinie napisane im przez Klientów o płaci męskiej, a nie Panie. A zdajesz sobie sprawę, co jak co, ale mężczyzna od kobiety się nieco różni i inaczej reagować może na opisywanego typu zabiegi. Po wielu przebojach udało mi się odkryć jednakże klinikę Vesuna, jaka to proponuje różnego rodzaju usługi estetyczne dla mężczyzn a z tego co mówią opinie wystawiane przez internautów robi to genialnie. Postanowiłem to zweryfikować.

Dryndnąłem do nich z zamiarem zapisania się na zabieg. Telefon odebrała fajna kobieta i wybrała mi szybko korzystny dla mnie termin spotkania. Powiadomiła mnie o wszelakich kwestiach połączonych z tego rodzaju depilacją, powiedziała jak się do zabiegu przygotować i mówiła również o tym jaki spraw mogę wypatrywać po wizycie.

Kiedy przyjechałem na zaplanowane spotkanie, to czułem lekki strach. W końcu sądziłem, że takiego rodzaju tematy są dla dziewczyn, a nie dla chłopaków. Mój lęk szybko jednakże wyparował, z powodu tego, że w gabinecie licząc mnie widziałem sześciu mężczyzn. Czyli jednak nie powodu, aby się wstydzić, chłopaki także zaczęli o siebie dbać i również urządzają sobie wizyty do klinik medycyny estetycznej dla mężczyzn.

Warto zwrócić uwagę, że pacjenci konsultują się tam z kosmetolożkami i lekarzami dermatologii, w efekcie czego odczuwają gwarancję, że przy jakimkolwiek z zabiegów nie wyrządzą sobie szkody.

Sam zabieg depilacji laserowej zrealizowany był strasznie prędko i bez generowania bólu. W sumie po pierwszym razie skutek był porażający. Zależy mi jednak na tym, żeby włoski na pewno nie odrosły, przez co za kilka tygodni umówię się na kolejną sesję.

Już na końcu chcę jeszcze powiedzieć o tym, jak na tę depilację zareagowała ma kobieta. Wcześniej nie wspominałem jej na temat tego, że idę na zabieg, a zatem była bardzo zaskoczona. I mam potrzebę powiedzieć, że po raz pierwszy od dawien dawna tak szybko chciała mnie przytulić. Przeto zaznaczam, męska depilacja w stu procentach spełniła moje marzenia.

Jeśli obawiacie się wspomnianego gatunku zabiegów, to poczytajcie sobie szczegółowe informacje o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, mówię prawdę nie ma się czego obawiać.

Może Ci się również spodoba